ČSOB Asset Management, investiční společnost

Profil společnosti

ČSOB Asset ManagementČSOB Asset Management, investiční společnost, a.s. je členem skupiny ČSOB. Spravuje majetek v objemu desítek miliard korun, a to pro individuální i institucionální investory.

V oblasti kolektivního investování pro drobné investory patří dlouhodobě k největším českým zprostředkovatelům domácích a zahraničních fondů. Přináší výrazně bohatou nabídkou fondových produktů, která na vysoké úrovni uspokojí celé spektrum individuálních investičních potřeb.

Ve spolupráci se skupinou KBC je předním evropským centrem pro přípravu zajištěných a strukturovaných fondů. Každý měsíc uvádí na trh několik produktů tohoto typu a od roku 2000 jimi prošlo 100 miliard korun. Většina českých klientů zajištěných a strukturovaných fondů využívá nabídky ČSOB AM. Společnost je v tomto jedničkou na českém trhu s dlouhodobě nejvyšším tržním podílem.

Kompetenční centrum ČSOB AM koncepčně řídí, v rámci skupiny KBC, i některé významné zahraniční akciové fondy investující pro západoevropské klienty ve střední a východní Evropě. Postavení Kompetenčního centra je výrazem uznání pro vysokou kvalitu expertního investičního rozhodování týmů portfolio manažerů a analytiků.

Základní údaje

Obchodní jméno: ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost

IČO: 256 77 888

Sídlo: Radlická 333/150 , Praha 5, PSČ 150 57, Česká republika

Telefon: (+420) 224 116 702

E-mail: investice@csob.cz

Internetové stránky: www.csobam.cz, www.csobis.cz, www.csob.cz