1. Česká investiční konference ukáže konkrétní investiční příležitosti

Investiční konference

Obecné odhady budoucího vývoje trhů, akcií, měn či globální ekonomiky jsou většinou k ničemu. Kdo to myslí s investováním vážně, musí být tam, kde jsou opravdové příležitosti. A právě konkrétní investiční příležitosti představí na 1. České investiční konferenci nejlepší domácí investiční manažeři. Kdy a kde se tato akce uskuteční? Jak se na ni přihlásit?

První Česká investiční konference, která se uskuteční 7. a 8. listopadu v pražském hotelu Diplomat, je první investiční konferencí svého druhu v Čechách. Proč? Protože na akci neuslyšíte žádné makroekonomické projekce, spekulace o nejbližším vývoji na trzích, řeči o kurzu jenu vůči dolaru a už vůbec ne prodejní prezentace jednotlivých fondů. Na této konferenci uvidíte konkrétní investiční příležitosti.

Kdo na akci vystoupí?

Cílem bylo na akci představit to nejlepší, co na českém akciovém trhu je a současně ukázat jeho pestrost. Mezi řečníky vystoupí například Ján Hájek z Investiční společnosti České spořitelny, Daniel Gladiš z Vltava Fund, Patrick Vyroubal z ČSOB Asset Management a mnoho dalších zajímavých osobností.

Jak bude konference probíhat? Co se na ní dozvíte?

Konference je rozdělena do dvou dnů. První den uslyšíte deset prezentací všech pozvaných investičních manažerů. Každý bude mít 25 minut na to, aby ukázal jednu investiční příležitost. Vždy zazní, proč vybral tuto konkrétní investiční příležitost, jaký je její potenciál a jaká mohou nastat rizika. Účastníci se budou moci inspirovat jednotlivými investičními příležitostmi a současně porovnávat různé investiční styly a přístupy vystupujících investičních manažerů.

Druhý den je věnován workshopům. Téměř každý řečník má připraveno jedno zajímavé téma. Workshop je určený maximálně pro 25 účastníků, aby byl dostatečný prostor se s řečníkem na dané téma pobavit. Například pan Gladiš povede workshop s názvem Hodnotová investiční filozofie v podání Vltava Fund nebo Ján Hájek Focus investing – Investiční strategie fondu Top Stocks.

Pro koho je akce určená?

Konference je určená pro každého, kdo investuje nebo se k tomu chystá, chce se něco nového přiučit anebo se v tomto odvětví zorientovat. Účastník konference bude mít jedinečnou příležitost poznat přední české portfolio manažery v jednom dni a na jednom místě. Bude si moci tedy udělat obrázek o každém z nich.

Proč byste si akci neměli nechat ujít?

  1. Osobně poznáte nejlepší české investiční manažery
  2. Nahlédnete do způsobu práce a uvažování více investičních manažerů
  3. Poznáte nejen přední české investiční odborníky, ale i další lidi, kteří ve světě investic něco znamenají
  4. Budete mít jedinečnou šanci získat odpovědi na své investiční dotazy od uznávaných odborníků

Kde se můžete registrovat na 1. Českou investiční konferenci?

Registrova se můžete na webu http://ceskainvesticnikonference.cz. Aktuální informace o konferenci naleznete také na Facebookové stránce nebo LinkedIn skupině.

Comments

comments