Redakce

Máte zajímavý námět na článek, rozhovor nebo reportáž? Chcete zveřejnit příspěvek, komentář nebo tiskovou zprávu na stránkách portálu Fondinfo.cz? Kontaktovat nás můžete prostřednictvím redakčního e-mailu redakce@fondinfo.cz nebo na telefonním čísle +420 603 762 255.

Marketing

Redaktoři portálu Fondinfo.cz připravují unikátní texty a shromažďují data k investičním fondům nabízeným v České republice. Rádi se podělíme o zajímavé články, analýzy, příspěvky, rozhovory… Naši redaktoři jsou připraveni prezentovat své výstupy na nejrůznějších investičních seminářích, webinářích či firemních školení. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese marketing@fondinfo.cz.

Obchod

Portál Fondinfo.cz nabízí řadu možností komerční prezentace. Můžete dát o sobě vědět prostřednictvím bannerové reklamy, textového sdělení, PR článku, partnerství, propagačního spotu či adresného mailingu. Nejvýhodnější podmínky u nás získávají partneři portálu. V případě zájmu o reklamu či partnerství nás můžete kontaktovat na adrese obchod@fondinfo.cz.