Náš cíl

Na českém internetu naleznete několik portálů s finanční tématikou, které se více či méně věnují fondovému byznysu. Cílem redaktorů a analytiků portálu Fondinfo.cz je poskytnout potenciálním i stávajícím fondovým investorům kvalitní zdroj informací pro správné investiční rozhodnutí. Stránky portálu jsou určeny nejen pro čtenáře z řad soukromých investorů, ale i pro zástupce investičních společností, analytiky, finanční poradce a zprostředkovatele. Při zpracování jednotlivých témat vždy klademe důraz na odbornost a objektivnost prezentovaných informací.

O čem píšeme?

Portál Fondinfo.cz je rozdělen na vzdělávací a zpravodajskou část. V rubrice O fondech se podrobně věnujeme teorii. Můžete se zde například seznámit s jednotlivými typy fondů, investičními riziky či způsoby výběru vhodných fondů. Součástí portálu jsou i užitečné seznamy investičních společností, poradců, zprostředkovatelů a pravidelně aktualizované databáze dostupných fondů.

Ve zpravodajské části se podrobně věnujeme aktuálnímu dění ve fondovém byznysu. Jednotlivé příspěvky jsou rozděleny do osmi hlavních sekcí: Aktuálně z trhů, Komentáře odborníků, Analýzy produktů, Tipy pro investory, Profi poradce, Produktové novinky, Tiskové zprávy a Zákony.

Informace o provozovateli portáluGPM Invest

Název subjektu: GPM Invest, s.r.o.
Spisová značka: C 8843 vedená u Krajského soudu v Brně
Sídlo: Naardenská 2282, 688 01 Uherský Brod
Identifikační číslo: 469 94 866
Den zápisu: 15. ledna 1993
Kontaktní e-mail: info@gpminvest.cz