Týdeník – hlavní události z fondového byznysu

Pro čtenáře portálu Fondinfo.cz připravujeme Týdeník , který nabízí rychlý přehled nejdůležitějších událostí z fondového byznysu a souhrn nejzajimavějších článků týdne. První číslo můžete získat již 6. října 2014 přímo do vaší e-mailové schránky.

Registrací se k ničemu nezavazujete, veškerý obsah je zdarma. Týdeník je vydáván ve formě PDF dokumentu. Nebudete-li s našim Týdeníkem spokojeni, můžete odběr kdykoliv zrušit.

Na co se můžete těšit?

V Týdeníku naleznete především základní shrnutí hlavních tržních zpráv, představení nových produktů, seznam očekávaných událostí, nejzajímavější články a komentáře, informace o legislativních změnách a nabídku aktuálně připravovaných seminářů.

Přihlášení a odhlášení Týdeníku

Pro přihlášení a odhlášení Týdeníku můžete využít e-mailovou adresu redakce@fondinfo.cz, kde do předmětu stačí uvést Přihlášení (Odhlášení) Týdeníku. Registrací Týdeníku dáváte souhlas s podmínkami uvedenými zde. Současně dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.